Ми оберемо найкращого блогера, виходячи з уподобань вашої цільової аудиторії. Блогери – це лідери думок суспільства, саме тому до них прислуховуються, їх наслідують та читають. Користувачі соціальних мереж зацікавлені у якісних продуктах та нових проектах, тому радо слідують рекомендаціям блогерів.

Відео рекомендація – найдієвіший вид реклами у блогерів, адже такі дописи отримують найбільше переглядів та заохочень. Ми допоможемо вам у просуванні вашого продукту, аби якомога більше людей дізналось про вашу діяльність та стали вашими клієнтами.

1,500.00

Блогери – лідери думок суспільства. Саме вони формують вподобання, смаки та світогляд більшості користувачів соціальних мереж. “Медіаміст” налагоджує контакт з найпопулярнішими блогерами як Луцька, так і України, аби якісно та ефективно прорекламувати продукт наших клієнтів.

Відео рекомендація – чудова можливість детально розповісти про ваш товар, або ж діяльність. Саме такий вид публікацій найкраще сприймається користувачами та знаходить відгук серед підписників. Завдяки такого виду рекламі, дедалі більше активних користувачів соціальних мереж може дізнатись про ваш бізнес. Блогери подають інформацію цікаво та нетипово, саме через це, їх дивляться, читають та наслідують.

Ми обираємо лише найкращих блогерів, з найбільшою, живою та активною аудиторією, аби створити для вас якісну та ефективну рекламу.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Відеорекомендація блогера (від 70 тис. підписників)”

Vendor Information

  • Store Name: Ruden branding agency
  • Vendor: Ruden Anna
  • Address: Луцьк
    43000
  • No ratings found yet!
There are no products