Рекламно-інформаційний сюжет про послуги або продукти вашої компанії або бренду на новому рейтинговому інтернет-виданні “Волинь Топ” допоможе вам у просуванні продукту.

970.00

Розміщення рекламного сюжету або прес-релізу в інтернет-виданні Луцьк News

Замовляйте рекламу на агрегаторі новин «Lutsk News» і отримайте широку читацьку аудиторію, адже в силу різноманітності наповнення сайт читають люди різного віку. Lutsk News – платформа актуальних новин та послуг Луцька! Замовляйте банер розміром 600 на 300 на головній сторінці сайту.

Якщо ви бажає надати рекламу в інтернеті — нове інтернет-видання з чистою репутацією допоможе Вам в просуванні ваших продуктів або послуг. В ціну також входить поширення інформації в 3 Луцьких групах у Фейсбук«ВолиньТоп» створене для популяризації та підтримки нових бізнес-проектів, ринків та громадських ініціатив у волинській медіа-сфері. На сторінках видання «ВолиньТоп» ви завжди знайдете актуальні та цікаві інтерв’ю, анонси подій, новини бізнесу, політики, культури та спорту.

 

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ

 • Розумний, свідомий, здоровий читач з достатком вище середнього.
 • 60% чоловіки / 40% жінки.
 • 90% точна аудиторія з міста Луцьк.
 • 60% аудиторія віком від 25 до 35 років / 30% від 35 до 60 років.

 

НЕЗАЛЕЖНА КОМАНДА, ЧИСТА РЕПУТАЦІЯ, СВІЖІ ПОГЛЯДИ

“Волинь Топ” – це рейтингове видання, де ви не побачите негативних або одноденних новин, а лише анонси, рейтинги та ексклюзивні інтерв’ю. В нас свідома цільова аудиторія, яка цікавиться розвитком міста та долучається до різноманітних ініціатив задля покращення життя у Луцьку. Метою сайту є популяризація та сприяння у розвитку нового бізнесу, ринків і громадських ініціатив. Ціллю “Волинь Топ” є формування нового позитивного, ідеологічного й інформаційного середовища, спрямованого на розвиток нових парадигм мислення та суспільно-технологічних форм організації суспільства.

 • Не працюємо з алкогольними, тютюновими та іншими брендами, які вносять дисбаланс у розвиток людини й соціума.
 • Заохочуємо та прагнемо розвивати молодий бізнес, ринки, громадські ініціативи, які спрямовані на гармонізацію суспільства.
 •  ВолиньТоп не відображає чиїхось політичних інтересів, усі статті, інтерв’ю, новини створються за власним бажанням учасниками інформаційного агентства “СПЕКТР”

ДОДАТКОВІ ПЕРЕВАГИ

 • Ви отримуєте активне, постійно діюче посилання Dofollow Link на ваш сайт. Це впливає на збільшення маси вашого сайту та піднімає вас у пошуковій видачі Google.
 • Розумна аудиторія — ми не пишемо про ДТП, убивства та інші негативні новини, а це означає, що нас читає свідома аудиторія, яка бажає розвитку
 • 10,000 чистих органічних переглядів за місяць гарантовано на всьому сайті Волинь Топ. + ще приблизно більше 30 000 переглядів додатково з соціальних мереж за 1 місяць по наших каналах.
 • 27% приросту стабільно щомісяця.

 

Після замовлення розміщення реклами через сайт МЕДІА МІСТ, Вам напише наш менеджер, щоб узгодити деталі публікації.

Vendor Information

Вам також мають сподобатися…

There are no products