Спільнота в інстаграмі з 1 тис активних підписників, які можуть стати вашими клієнтами, завдяки нашій роботі.
Група для лучан, отож найкраще рекламувати той товар, який орієнтований на наше місто. Ми закріпимо ваш допис на одну добу, що гарантуватиме вам перегляд вашого продукту кожним учасником спільноти.

Фейсбук – найактивніша площадка для продажів. Ми допоможемо вам зробити якісний та цікавий допис, які безсумнівно допоможе вам знайти свого клієнта, або ж донести будь-яку інформацію до свідомого читача.

100.00

Розміщення рекламного посту в спільноті “Все буде Луцьк” допоможе вам розрекламувати свій продукт, або ж товар серед фейсбук-аудиторії. Ми допоможемо вам у створенні відповідного допису, якщо буде така потреба, та якнайкраще продемонструємо ваш товар в акаунті “Все буде Луцьк”. Наша аудиторія свідома та платоспроможна, що гарантуватиме вам зацікавленість у вашому продукті.

Спільнота налічує 1 тисячу активних підписників, які знаходяться у місті Луцьку, Волинської області. Тому, рекомендуємо вам рекламувати тут той товар, який орієнтований на лучан. Пост закріплюємо на 1 добу, а значить, його побачить кожен учасник спільноти.

Після оформлення замовлення на сайті “Медіаміст“, наш менеджер зв’яжеться з вами, аби уточнити усі деталі.

Фейсбук — це чудова платформа для просування свого продукту. Адже, користувачі дедалі більше купують товари через інтернет та шукають тут потрібну інформацію. Ми допоможемо вам правильно подати свої послуги, аби якомога більше зацікавити користувачів.

 

Vendor Information

  • Store Name: Ruden branding agency
  • Vendor: Ruden Anna
  • Address: Луцьк
    43000
  • No ratings found yet!
There are no products