Рекламно-інформаційний сюжет про послуги або продукти вашої компанії або бренду на новому рейтинговому інтернет-виданні “Волинь Топ” допоможе вам у просуванні продукту. “Волинь Топ” – це рейтингове видання, де ви не побачите негативних новин, а лишень анонси, рейтинги та інтерв’ю. В нас свідома цільова аудиторія, яка цікавиться розвитком міста та долучається до різноманітних ініціатив задля покращення життя у Луцьку.

Прес-реліз замовлений на “Медіаміст” безсумнівно прочитає велика кількість людей та представники інших ЗМІ, що допоможе вам донести важливу інформацію до свідомої аудиторії. Замовляйте будь-яку послугу в нас, і ви отримаєте неабиякий відгук від читачів та потенційних клієнтів!

670.00

Якщо ви бажає надати рекламу в інтернеті — нове інтернет-видання з незаплямованою репутацією допоможе вам в просуванні ваших продуктів або послуг. В ціну також входить поширення інформації в 3 Луцьких групах у Фейсбук. «ВолиньТоп» створене для популяризації та підтримки нових бізнес-проектів, ринків та громадських ініціатив у волинській медіа-сфері.  Редакційна політика «ВолиньТопу» не передбачає співпрацю з алкогольними, тютюновими та іншими компаніями, які негативно впливають на здоров’я та моральний стан наших читачів.

Натомість ми відкриті для співпраці з бізнесменами, митцями, громадськими активістами та усіма охочими, які прагнуть розвивати різні сфери діяльності на Волині. Цільова аудиторія видання – свідомий читач, якому не байдужа доля і розвиток Волинської області та Луцька. На сторінках видання «ВолиньТоп» ви завжди знайдете актуальні та цікаві інтерв’ю, анонси подій, новини бізнесу, політики, культури та спорту.Після замовлення рекламного сюжету, вам напише наш менеджер, щоб узгодити деталі публікації, терміни та передати акт виконаних робіт.

Інформація про продавця

  • Назва магазину: Ferma
  • Продавець: Ferma
  • Адреса:
  • Ще немає відгуків!
No product has been found!

Вам також мають сподобатися…

Товарів не знайдено
реклама луцьк волинь

Розміщення прес-реліза на сайті ВолиньТоп

0 Reviews 670.00