Рекламно-інформаційний сюжет про послуги або продукти вашої компанії або бренду на новому рейтинговому інтернет-виданні Волинь Топ

490.00

Якщо ви бажає надати рекламу в інтернеті – нове інтернет видання з незаплямованою репутацією допоможе вам в просувані ваших продуктів або послуг. В ціну також входить поширення інформації в 3 Луцьких групах у Фейсбук. «ВолиньТоп» створене для популяризації та підтримки нових бізнес-проектів, ринків та громадських ініціатив у волинській медіа-сфері.  Редакційна політика «ВолиньТопу» не передбачає співпрацю з алкогольними, тютюновими та іншими компаніями, які негативно впливають на здоров’я та моральний стан наших читачів.

Натомість ми відкриті для співпраці з бізнесменами, митцями, громадськими активістами та усіма охочими, які прагнуть розвивати різні сфери діяльності на Волині. Цільова аудиторія видання – свідомий читач, якому не байдужа доля і розвиток Волинської області та Луцька. На сторінках видання «ВолиньТоп» ви завжди знайдете актуальні та цікаві інтерв’ю, анонси подій, новини бізнесу, політики, культури та спорту.Після замовлення релкамного сюжету, вам напише наш менеджер, щоб узгодити деталі публікації, терміни та передати акт виконаних робіт.

Інформація про продавця

  • Назва магазину: Спектр Медіа Група
  • Продавець: Спектр Медіа Група
  • Адреса: Рівненьска 85/37
    Луцьк
    Волинська
    43000
  • Ще немає відгуків!

Вам також мають сподобатися…

Товарів не знайдено
реклама луцьк волинь

Рекламний сюжет на сайті ВолиньТоп

0 Reviews 490.00