View cart “Відеорекомендація блогера (від 70 тис. підписників)” has been added to your cart.

Ми оберемо найкращого блогера для вашої цільової аудиторії. Рекламний допис буде цікавим та нетиповим для просування продукту. Однак, безсумнівно, принесе позитивний результат. Адже, блогери – лідери думок. Їм намагаються наслідувати, читати, дивитись та слухати. Вони формують думки суспільства та їхні вподобання, створюють унікальні рекламні рекомендації, які здатні підвищити ваші продажі, чи ознайомити користувачів з вашою діяльністю.

Після замовлення реклами на “Медіаміст”, наш менеджер зв’яжеться з вами, аби якнайкраще відтворити бажану вам рекламу.

3,000.00

За блогерами активно слідкують усі користувачі соціальних мереж. Вони здатні формувати смаки людей, уподобання та світогляд. Тому, найякіснішою на сьогодні є реклама саме у блогерів. Рекламний допис у профілі блогера здатен розширити вашу цільову аудиторію та отримати якомога більше зацікавлених клієнтів.

Цікавий та нетиповий рекламний допис можуть створити саме блогери, які мають велику аудиторію та досвід у створенні хорошої реклами. Саме таких і обирає “Медіаміст“.

Ми визначимо найкращого блогера для реклами вашого товару, або ж виду діяльності, задля того, аби знайти потрібну вам аудиторію. Після оформлення замовлення, наш менеджер зв’яжеться з вами, аби затвердити деталі замовлення та узгодити усі побажання. А результат, ви відчуєте відразу після публікації вашого товару у блогера. Ми працюємо з найкращими блогерами України.

Vendor Information

  • Store Name: Ruden branding agency
  • Vendor: Ruden Anna
  • Address: Луцьк
    43000
  • No ratings found yet!
Відеорекомендація блогера (від 70 тис. підписників)
1 x 1,500.00
×
Subtotal: 1,500.00

View Cart Checkout