Замовляйте рекламу на агрегаторі новин «Lutsk News» і отримайте широку читацьку аудиторію, адже в силу різноманітності наповнення, сайт читають люди різного віку. Lutsk News – платформа актуальних новин та послуг Луцька!

Після попадання вашого пабліку, блогу чи сайту на агрегатор Луцьк News, ви отримаєте широку читацьку аудиторію, яка може стати вашими потенційними клієнтами. Або ж, просто прихильниками вашої діяльності. Ми створили цей агрегатор задля того, аби мінімізувати час читача на моніторингу усіх новин про місто та діяльність певних підприємств. Агрегатор – єдине місце, де зібрані усі найактуальніші та найцікавіші дописи про місто. Читач формуватиме сам список своїх уподобань, а ваш паблік має можливість потрапити у список “вподобаних” та доносити до читача найцікавішу інформацію.

3,290.00

Замовляйте рекламу на агрегаторі новин «Lutsk News» і отримайте широку читацьку аудиторію, адже в силу різноманітності наповнення, сайт читають люди різного віку. Lutsk News – платформа актуальних новин та послуг Луцька! Замовляйте створення сторінки з вашим хештегом на Агрегаторі соціальних новин – Lutsk News

Lutsk News – Агрегатор соціальних новин Луцька з відкритих джерел.

https://news.lutsk.ua/

Ціль проекту – зекономити час потенційного користувача на пошук або перегляд інформації в мережі інтернет, а також надати можливість компаніям, закладам, авторам, публічним  фігурам  і н’юсмейкерам новий інструмент для популяризації своїх ідей, проектів, послуг або продуктів. При створенні  Lutsk News  ми орієнтувалися на людей, яким потрібно трохи більше, ніж просто новини. Людей, які не тільки хочуть бути в курсі подій, але і вважають за краще дізнаватися про них з певних ЗМІ, а також активно діляться новинами і обговорюють їх в соціальних мережах.

Lutsk News  відкриває широку площадку для створення різноманітного контенту, який може бути у вигляді як оригінальних текстових дописів, відео, так і прямих посилань на інші сайти. Сервіс  Lutsk News  дозволяє об’єднувати на одній платформі новини зі ЗМІ, з блогів і із соціальних мереж.

Усі повідомлення сортуються за тематичними категоріями, до яких належать “бізнес”, “спорт”, “технології”, “розваги” і так далі.  Користувачеві надається можливість, зважаючи на його вподобання за темами і виданнями, формувати свою стрічку новин з вподобаних джерел волинських  видань та блогів.
Lutsk News –  соціальний стрім новин, агрегатор новинних повідомлень, які відображають ту картину дня, яку формують ЗМІ. Це не тільки зріз  інформаційної реальності, що поєднує новини і соціальну реакцію на них, а й крок на шляху до формування  персональної  думки  читача та його оточення.

Інформація про продавця

  • Назва магазину: Спектр
  • Продавець: Спектр Медіа Група
  • Адреса: Коперника 8А, офіс 13
    Луцьк
    Волинська
    43000
  • Ще немає відгуків!
There are no products

Додавання сторінки в стрім з вашим Хештегом на Агрегаторі соціальних новин – Lutsk News

0 Reviews 3,290.00