Брендовий сюжет, ексклюзивне інтерв’ю про послуги або продукти вашої компанії або бренду на новому рейтинговому інтернет-виданні Волинь Топ. Ми вигадаємо креативну концепцію, цікаву ідею та заохотимо читачів до знайомства з вашою компанією!

Медіаміст” – це креативна та унікальна реклама для вашого бізнесу. Цільова аудиторія видання – свідомий читач, якому не байдужа доля і розвиток Волинської області та Луцька. На сторінках видання «ВолиньТоп» ви завжди знайдете актуальні та цікаві інтерв’ю, анонси подій, новини бізнесу, політики, культури та спорту. Після замовлення брендового сюжету, вам напише наш менеджер, щоб узгодити деталі публікації, терміни та передати акт виконаних робіт.

2,890.00

Брендовий сюжет на сайті ВолиньТоп. Ексклюзивне інтерв’ю про Вашу компанію, послуги, продукти або бренд. Якщо ви бажає отримати ефективний піар в інтернеті – нове інтернет-видання з незаплямованою репутацією допоможе вам в просуванні ваших продуктів або послуг. В ціну також входить поширення інформації в 5 Луцьких групах у Фейсбук. Періодичність публікацій сюжету узгоджується менеджером.

Розміщення брендового сюжету, інтерв’ю у інтернет-виданні Волинь Топ.

Якщо ви бажає надати рекламу в інтернеті — нове інтернет-видання з незаплямованою репутацією допоможе вам в просуванні ваших продуктів або послуг. В ціну також входить поширення інформації в 3 Луцьких групах у Фейсбук«ВолиньТоп» створене для популяризації та підтримки нових бізнес-проектів, ринків та громадських ініціатив у волинській медіа-сфері.  Редакційна політика «ВолиньТопу» не передбачає співпрацю з алкогольними, тютюновими та іншими компаніями, які негативно впливають на здоров’я та моральний стан наших читачів.

Натомість ми відкриті для співпраці з бізнесменами, митцями, громадськими активістами та усіма охочими, які прагнуть розвивати різні сфери діяльності на Волині. Цільова аудиторія видання – свідомий читач, якому не байдужа доля і розвиток Волинської області та Луцька. На сторінках видання «ВолиньТоп» ви завжди знайдете актуальні та цікаві інтерв’ю, анонси подій, новини бізнесу, політики, культури та спорту.Після замовлення рекламного сюжету, вам напише наш менеджер, щоб узгодити деталі публікації, терміни та передати акт виконаних робіт.

НЕЗАЛЕЖНА КОМАНДА, ЧИСТА РЕПУТАЦІЯ, СВІЖІ ПОГЛЯДИ

Метою сайту є покращення медіапростору Волинського регіону та міста Луцьк. Популяризація та сприяння у розвитку нового бізнесу, ринків і громадських ініціатив. Ціллю “Волинь Топ” є формування нового позитивного, ідеологічного й інформаційного середовища, спрямованого на розвиток нових парадигм мислення та суспільно-технологічних форм організації соціуму.

  • Не працюємо з алкогольними, тютюновими та іншими брендами, які вносять дисбаланс у розвиток людини й суспільства.
  • Заохочуємо та прагнемо розвивати молодий бізнес, ринки, громадські ініціативи, які спрямовані на гармонізацію суспільства.
  •  ВолиньТоп не відображає чиїхось політичних інтересів, усі статті, інтерв’ю, описи проектів, новини про людей, компаніїстворються за власним бажанням учасників інформаційного агентства “СПЕКТР”

“Волинь Топ” – це рейтингове видання, де ви не побачите негативних новин, а лишень анонси, рейтинги та інтерв’ю. В нас свідома цільова аудиторія, яка цікавиться розвитком міста та долучається до різноманітних ініціатив задля покращення життя у Луцьку.

Vendor Information

Вам також мають сподобатися…

There are no products