Акаунти в Instagram – це чудова можливість продати та розрекламувати свій продукт. Кожен бізнес повинен мати свій онлайн-магазин, який збільшить продажі та збере навколо себе потенційних, зацікавлений клієнтів.

Наші SMM-спеціалісти та копірайтери створять унікальний та цікавий акаунт, який просуватимуть заради ефективних продажів. Цікаві дописи, унікальний контент, красиві картинки та ціла стратегія просування – те, що, безсумнівно, зробить ваш бізнес успішним.

Замовляйте рекламу та просування у “Медіаміст” і отримуйте тисячі задоволених клієнітів!

5,000.00

Акаунт в Instagram – чудова можливість продавати свій товар, або ж розповідати про власну діяльність. Ми здатні якісно просувати його, рекламувати та наповнювати цікавим контентом. Наші SMM менеджери мають великий досвід у просуванні акаунтів та розробці стратегії, а копірайтери вміють писати цікаві та унікальні дописи на будь-яку тематику.

У просуванні акаунту є безліч додаткових функцій, які допоможуть вам знайти свою аудиторію та доносити до неї цікаві ідеї, проєкти та товари. Кожен якісний та хороший бізнес повинен мати акаунт в Instagram, адже саме там зібралась найбільша кількість молодих та амбітних користувачів. Ми зберемо свідому аудиторію, відштовхуючись від вашого продукту.

Користувачі в Instagram – це найактивніші клієнти, які кожного дня слідкують за цікавими профілями та здійснують тисячі покупок саме у цій соціальній мережі. Ми здатні зробити ваш акаунт рентабельним за найкоротші терміни.

Замовляй рекламу у “Медіаміст” та продавай свій продукт ефективно, якісно та швидко.

Інформація про продавця

  • Назва магазину: Ruden branding agency
  • Продавець: Ruden Anna
  • Адреса: Луцьк
    43000
  • Ще немає відгуків!
There are no products

Аккаунт в Instagram (SMM)

0 Reviews 5,000.00