Медіа Міст – веб-портал для об’єднання власників рекламних площ та замовників реклами. На сайті представлені усі можливі рекламні майданчики: білборди, сітілайти, відеоекрани, журнали та газети, групи в соцмережах, Telegram-канали, радіо, телебачення, сайти, блоги, реклама на транспорті, тощо. Сайт дуже зручний, адже саме тут можна знайти інформацію про усі медіа-площі країни та всього лиш за кілька хвилин замовити розміщення своєї реклами. Медіа Міст – це платформа, яка об’єднує власників рекламних медіа-активів та потенційних клієнтів на розміщення. Проект розроблений інформаційним агентством, рекламно-консалтинговою компанією “Спектр Медіа Група” https://spectrmedia.com/

Власникам рекламних площ:
Додавши свої медіа-площини на портал “Медіа Міст”, ви створюєте додатковий спосіб стимуляції продажу ваших рекламних послуг та збільшуєте брендовий потенціал вашої компанії. Портал “Медіа Міст” допоможе вам знайти нових клієнтів і оптимізувати роботу з вашими надійними партнерами. Реєстрація на сайті є безкоштовною.

Клієнтам:
Працюючи з платформою “Медіа Міст”, ви маєте змогу чітко організувати власний медіа-план, запланувати потрібне рекламне розміщення і зекономити свій час на роботу з рекламними компаніями. На порталі “Медіа Міст” можливо забронювати рекламні площі онлайн, оплатити рахунок на послуги та отримати всі потрібні документи для звітності.

There are no products